המומלצים שלנו (למה?), ועכשיו: דירות מודרניות ומשוכללות במרכז ליסבון החל מ 30 ש"ח ללילה. הנחות מיוחדות על מבחר טיולים בליסבון והסביבה. כל המלונות המומלצים בליסבון.

5 באוק׳ 2017

קניות בליסבון

מדריך קניות בליסבון: הבוטיקים המומלצים ביותר בליסבון, אזורי הקניות בליסבון כולל חנויות תכשיטים, מעצבים, אופנה, אומנויות וענתיקות.

ראשית, כדאי לדעת שליסבון איננה מפורסמת דווקא כעיר לעריכת קניות. אבל!!! אם יודעים היכן לחפש בהחלט יש מה לקנות ויש מציעות משובחות.

יש קסם רב באווירת הוינטג' האופפת את אזור מרכז ליסבון, ובמיוחד באזור BAIXA על חנויותיה הותיקות, המשפחתיות, העוברות בירושה מדורי דורות . תחושה של עולם נשכח, עולם ישן שורה על חנויות הסידקית, הגלנטריות, הטקסטיל... שפע של בדים, צבעים, חרוזים, כפתורים, ואקססוריז. גן עדן לאוהבי מלאכות יד למינהן ופרטי עיצוב קסומים.

וכמובן, לקניות סטנדרטיות עבור הקונה המעודכן- זארה, מנגו ושאר הפירמות העכשוויות בחצי-אם-לא-ברבע-מחיר אותם תמצאו בעיקר ב Chiado או ב Avenisa da Liberdade

חנויות מעצבים אופנתיות ניתן למצוא ברחובות הקטנים שמאחורי Bairro Alto, אוצר בלום של בגדים "אחרים". עיצובים מקוריים ומעניינים. יש לשים לב לשעות הפתיחה, כי לבוטיקים נפלאים אלו יש שעון פנימי אישי...

וכמובן השוק המפורסם הידוע בכינויו שוק הגנבים Fiera da Ladra (Campo de Santa Clara) שוק בן 1,000 שנים!!! בשוק ניתן לקנות עבודות יד, תקליטים, ספרים, בגדים, ענתיקות ורהיטים- שוק הפשפשים של ליסבון- השוק פועל מדי שלישי ושבת.


מקור: טלגרף תיירות, מדריך ליסבון 

חנויות בליסבון
חנויות בליסבון